Dobra logo 1

Metoda EFT

Motto: Konec strachům a bolestem rychle a jemně

 

To bylo a je mým cílem.Platilo to celou tu dobu, co jsem používala metody kineziologie v poradně, a platí to i teď, když používám převážně metodu EFT. Zjistila jsem, že postupy EFT metody jsou účinné ihned, případně do několika dnů. To při aplikování kineziologie se často na účinek čekalo i několik týdnů. K napravení docházelo postupně, že si klient často ani nevšiml, že problém, s kterým za mnou přišel, už vlastně nemusí řešit. Ze sezení odcházel s úlevou na duši, v konkrétním životě však na projevení změny často čekal.

Při práci metodou EFT se změna projevuje opravdu mnohem důrazněji a rychleji. Také je velmi příjemné, že stresové situace se řeší v současnosti, není nutné si vzpomínat na bolesti z dětství. Když s klientem rozklíčujeme program, na základě kterého vnímá svůj stres, automaticky tím vyladíme i veškeré předcházející negativní pocity.

Zůstává také univerzálnost použití metody EFT. To se právě odvíjí od lidské psychiky. Na našem těle se vždy projevuje to, jak se cítíme. Proto vždy, když máme starosti od malých až po ty největší, vždy naše tělo nějak reaguje. Lidé často přehlíží signály svého těla (bolest hlavy, únava, křeč svalu,...), až když nastane opravdu problém (migréna, deprese, nepohyblivost těla,...)hledají pomoc.

A právě možnost nabídnout každému úlevu a pochopení mi dává radost z mé práce. Těším se na každého svého klienta a na každé sezení.