Dobra logo 1

Kdo jsem

 

Jmenuji se Dobroslava Řezníčková (1958), původně úřednice ve státní správě i u soukromých podnikatelů. V roce 1997 jsem se zúčastnila semináře Jednotný mozek u Ing. Milušky Lhotákové. Od té doby se kineziologie stala mou životní filozofií. Od roku 1998 pracuji jako facilitátorka.  Svou kvalifikaci jsem si zvýšila absolvováním dalších předepsaných kurzů u Ing. Lhotákové, četbou odborné literatury a účastí na kurzech a seminářích s příbuznou tématikou. Poradnu pro rozvoj osobnosti jsem začala provozovat již v roce 1998 v Konici na Prostějovsku a později v Olomouci. Od roku 2007 působím v Praze.

Mám mistovský stupeň Reiki udělený Ing. Strašilovou, jsem absolventkou kurzů numerologie u Mgr. Marie Janšové. Jsem také držitelkou certifikátu Dornovy metody a Breussovy masáže od MgA. Zuzany Lehrmannové a Jozefa Púryho.

V roce 2015 jsem absolvovala transformační program Energetický detox v Institutu energetické psychologie. V prohlubování znalostí  univerzální léčebné metody EFT nadále pokračuji u paní Zdeny Katayama.

A jak s tím vším souvisí stěhování? Už jako dítě jsem zažila s rodinou  4 stěhování jak v místě bydliště tak i z města do města na druhém konci republiky. V dospělosti jsem se pak už se svou rodinou stěhovala 5krát. Mám mnoho praktických zkušeností a zároveň vnímám stěhování jako úžasnou možnost udělat inventuru a generální úklid i ve své duši.