Dobra logo 1

Kdo jsem

 

Jmenuji se Dobroslava Řezníčková (1958), původně úřednice ve státní správě i u soukromých podnikatelů. V roce 1997 jsem se zúčastnila semináře Jednotný mozek u Ing. Milušky Lhotákové. Od té doby se kineziologie stala mou životní filozofií. Od roku 1998 pracuji jako facilitátorka.  Svou kvalifikaci jsem si zvýšila absolvováním dalších předepsaných kurzů u Ing. Lhotákové, četbou odborné literatury a účastí na kurzech a seminářích s příbuznou tématikou. Poradnu pro rozvoj osobnosti jsem začala provozovat již v roce 1998 v Konici na Prostějovsku a později v Olomouci. Od roku 2007 do léta 2018 jsem působyla v Praze. Nyní žiji v krásné obci Žleby nedaleko Kutné Hory a Čáslavi.

Mám mistovský stupeň Reiki udělený Ing. Strašilovou, jsem absolventkou kurzů numerologie u Mgr. Marie Janšové. Jsem také držitelkou certifikátu Dornovy metody a Breussovy masáže od MgA. Zuzany Lehrmannové a Jozefa Púryho.

V roce 2015 jsem absolvovala transformační program Energetický detox v Institutu energetické psychologie. V prohlubování znalostí  univerzální léčebné metody EFT nadále pokračuji u paní Zdeny Katayama. Jsem absolventkou certifikovaného výcviku Terapeut energetické psychologie a EFT, a certifikovaných výcviků Psychologie úspěchu a prosperity a Praktik kvantové léčby. 

Souběžně s tímto výcvikem se zároveň věnuji tématice genových klíčů. 

Během své životní cesty jsem tak získala možnost vytvořit si tak jedinečnou metodu, která pomáhá mě i klientům zvládat každodenní situace a když přijde na ty náročnější, tak vím, že jsou cesty, jak to vše zvládnout.

A jak s tím vším souvisí stěhování? Už jako dítě jsem zažila s rodiči 4 stěhování jak v místě bydliště tak i z města do města na druhém konci republiky. V dospělosti jsem se pak už se svou rodinou stěhovala 6krát. Mám mnoho praktických zkušeností a zároveň vnímám stěhování jako úžasnou možnost udělat inventuru a generální úklid i ve své duši. Dokladem je naše poslední stěhování z Prahy z naplněného panelákového 2 plus KK na vesnici do rodinného domu, kde však nejdříve proběhla totální rekonstrukce. To vše za pouhých sedm měsíců, bez vlastního auta, s pomocí mobilu, internetu a hlavně báječných lidí - manžela, řemeslníků a pracovníků objednaných služeb. A jde to.